Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital Pazarlama Uzmanı– G-Fity Reklam ve Dijital Danışmanlık Ajansı

Dijital Pazarlama Uzmanı ve Eğitmeni olarak reklam ajansımızla birlikte markanız için en uygun dijital pazarlama stratejilerini belirleyerek sizin için profesyonel bir yol haritası çıkarıyoruz.

Yol haritası hazırlarken elimizdeki verilerden yararlanıyor, verilere dayalı, sürdürülebilir ve ölçülebilir çalışmalar yapıyoruz. Google Ads & Google Analytics Performans Reklam Yönetimi yaparken Google Anahtar Kelime Planlayıcısı, Google Search Console, SEMrush, Hotjar, Yandex Metrica ve Facebook Business Manager gibi platformlardan yararlanıyoruz.

Markanız için sektörel rekabet analizi, rakip analizi ve SWOT analizleri yapıyor, dijital pazarlama yönetimi için minimum maliyetle maksimum performans almanızı sağlayacak gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.

Ben sadece bir Dijital Pazarlama Danışmanı değil dijital iletişim ve dijital pazarlama konusunda bütüncül bilgi, birikim ve deneyime sahip bir uzmanım. Bu noktada çalıştığımız süre boyunca firmanızın tüm dijital stratejilerine birlikte yön verebilir, pazarlama ve iletişim konusunda merak ettiğiniz her şeyi bana danışabilirsiniz.