E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı – G-Fity Reklam ve Dijital Danışmanlık Ajansı

Yol haritası hazırlarken elimizdeki verilerden yararlanıyor, verilere dayalı, sürdürülebilir ve ölçülebilir çalışmalar yapıyoruz. Google Ads & Google Analytics Performans Reklam Yönetimi yaparken Google Anahtar Kelime PlanlayıcısıGoogle Search ConsoleSEMrushHotjarYandex Metrica ve Facebook Business Manager gibi platformlardan yararlanıyoruz.

Bunların yanı sıra Google Merchant Center ve Facebook E-Ticaret Yöneticisi / Facebook Katalog Yöneticisi araçlarının kurulumlarını yaparak e-ticaret için gerekli tüm entegrasyonları sağlıyoruz.

E-ticaret çok kanallı bir süreçtir. E-ticaret sadece Google reklamları, Facebook reklamları vb demek değildir. E-ticaret birkaç farklı kanalla yürütülecek sınırlı çalışmalardan ibaret değildir. Ben ve ekibim bunların farkındayız. Çalışmalarımız süresince dijital reklam çalışmalarının yanı sıra, dijital içerik üretimleri yapıyor, site için gerekli optimizasyon çalışmaları konusunda size yardımcı oluyor, tüm reklam çalışmalarının dijital tasarımlarını yapıyor, mobil pazarlama için gerekli olan tüm entegrasyonları dijital reklam stratejilerimiz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.