Meta Business Eğitimi

Bu Eğitimde Neler Öğreneceksiniz?

Meta Business panel kurulumu, piksel ve dönüşüm kurulumu, kampanya türleri ve funnel sistemi gibi işin tüm teknik kısımlarını,

Meta Business üzerinden hangi kampanya türlerinin nasıl yayına alındığını,

Kendi markan ya da danışmanlık verdiğin markaların için Meta Business üzerinde nasıl stratejilerle ilerlemen gerektiğini,

Yeniden pazarlama ve dönüşüm kampanya kurulumları gibi ileri seviye reklam çalışmalarının nasıl kurgulandığını,

Instagram ve Facebook platformlarından reklam yayınlamayı ve reklam sonuçlarını en iyi şekilde analiz etmeyi,

Facebook ve Instagram reklam çalışmaları için doğru bütçe çalışmalarının nasıl yapıldığını,

Reklamların performans ölçümleri noktasında önemli metrikleri nasıl analiz edeceğini,

Gerçek markalar üzerinden vaka analizleri ve sektörden somut örnekler görerek doğru analizlerin nasıl yapıldığını etkileşimli olarak öğreneceksiniz.

Meta Business reklamcılığını "gerçekten" öğrenmek istiyorsan, seni bu eğitime bekliyoruz!

 

Eğitimin Avantajları

Bilgi çağında sertifikanın sadece bir kağıt parçası olduğunu düşünüyoruz. Bizim için önemli olan işi öğrenebilmen de olsa, eğitimi başarıyla tamamladığında eğitmen imzalı katılım belgesine sahip olacaksınız. Böylelikle eğitimlere katıldığınızı belgeleyebilirsiniz.

Dijital pazarlamaya dair hiçbir bilgin olmasa dahi inan bu bizim için hiç sorun değil. Çünkü eğitimimi sıfırdan ileri seviyeye, tamamen anlaşılır bir dille senin için hazırladık.

Sıfırdan kendi markasını oluşturan, sektörün tozlu yollarından geçen bir uzmanlar olarak kaygılarını anlıyoruz, isteklerinizi ve beklentilerinizi biliyoruz. Meta Business (Facebook - Instagram) Reklamcılığını gerçekten öğrenmek istiyorsanız sizi G-FİTY Akademi'ye bekliyoruz.

İlginizi çekebilir